Skąd: BUŁGARSKA 5/7

PostWysłany: Pon 14:25, 29 Sty 2007    Temat postu: Back to top

Gol Wasilewskiego w debiucie
28/01

Były obrońca LECHa - Marcin Wasilewski zadebiutował w barwach Anderlechtu Bruksela. Polak rozegrał całe spotkanie i w 80 minucie meczu, pięknym uderzeniem głową, zdobył swoją pierwszą bramkę dla popularnych "Fiołków". Nowy klub Wasilewskiego pokonał na wyjeździe Germinal Beerschot 3:1. Popularny Wasyl zobaczył również żółtą kartkę.

KIBOL1922

Posty: 3847

PostWysłany: Pon 14:34, 29 Sty 2007    Temat postu: Back to top

Miesiąc zgrupowań RAFAŁa MURAWSKIego
29/01

Dokładnie miesiąc w rozjazdach spędzi piłkarz LECHa POZNAŃ, RAFAŁ MURAWSKI. Pomocnik KOLEJORZa 20 stycznia wyjechał z pierwszym zespołem na zgrupowanie do Szklarskiej Poręby. W sobotę zaraz po powrocie pojechał do Warszawy, skąd razem z reprezentacją Polski udał się do Hiszpanii na zgrupowanie kadry, które potrwa do 8 lutego...

MURAś nie będzie już wracał do Polski, bo 10 lutego, swój obóz w miejscowości Chiclana de la Frontera rozpoczyna KOLEJORZ. Podobną trasę przebywa fizjoterapeuta LECHa, WŁODZIMIERZ DUŚ, który znajduje się również sztabie medycznym polskiej reprezentacji.

KIBOL1922

Posty: 3847

PostWysłany: Pon 14:38, 29 Sty 2007    Temat postu: Back to top

Plan treningów
29/01

Poniżej przedstawiamy plan treningów zespołu LECHa POZNAŃ na ten tydzień. Ze względu na trudne warunki atmosferyczne, zmianie mogą jeszcze ulec terminy i miejsca rozegrania sparingów.

Środa (31 stycznia)

godzina 13:00 - sparing z Odrą Opole (Poznań)

godzina 15:30 - hala sportowa przy ul. Żonkilowej

Czwartek (1 lutego)

godzina 12:00 - sparing w Bydgoszczy

Piątek (2 lutego)

Sobota (3 lutego)

godzina 12:00 - sparing z Unią Janikowo (Poznań)

Sparingi w Poznaniu rozegrane zostaną na boisku MOS-u przy Rondzie Śródka bądź na boisku treningowym przy stadionie LECHa - w zależności od warunków atmosferycznych.

KIBOL1922

Posty: 3847

PostWysłany: Pon 14:42, 29 Sty 2007    Temat postu: Back to top

Trwa otwarta sprzedaż karnetów
29/01

Przypominamy, że rozpoczęła się otwarta sprzedaż karnetów na mecze LECHa POZNAŃ w rundzie wiosennej sezonu 2006/07. Sprzedaż prowadzona jest w punkcie na stadionie LECHa, sklepie Tifo (ul.Ratajczaka 34) oraz salonikach Kolportera. Do tej pory sprzedanych zostało już 3912 karnetów, z czego 1741 zamówiły firmy dla swoich pracowników.

KIBOL1922

Posty: 3847

PostWysłany: Pon 14:47, 29 Sty 2007    Temat postu: Back to top

Trening piłkarzy LECHa
29/01

Dziś piłkarze LECHa POZNAŃ pierwszy raz po powrocie ze zgrupowania w Szklarskiej Porębie trenowali na własnych obiektach. LECHici po rozgrzewce, przez ponad godzinę biegali wokół boiska. Osobno z trenerem ANDRZEJem WOŹNIAKiem ćwiczyli bramkarze. Popołudniu LECHitów czekają kolejne zajęcia. Tym razem odbędą się na hali sportowej, przy X Liceum Ogólnokształcącym.

[link widoczny dla zalogowanych] galeria

KIBOL1922

Posty: 3847

PostWysłany: Pon 15:27, 29 Sty 2007    Temat postu: Back to top

Binkowski testowany w LECHu
29/01

Z pierwszym zespołem LECHa POZNAŃ trenuje Robert Binkowski. 23-letni bramkarz zespołu Amiki Wronki, przez najbliższe dni będzie testowany w zespole KOLEJORZa.

KIBOL1922

Posty: 3847

PostWysłany: Pon 18:18, 29 Sty 2007    Temat postu: Back to top

Zlatko Tanevski zostanie piłkarzem LECHa
29/01

Dziś doszło do ustalenia warunków indywidualnego kontraktu Zlatko Tanevskiego z LECHem POZNAŃ. Umowa z zawodnikiem obowiązywać będzie 3,5 roku. Ustalone zostały również warunki transferu definitywnego zawodnika pomiędzy KKS LECH POZNAŃ, a poprzednim klubem Tanevskiego, Vardarem Skopje. Do złożenia podpisów na dokumentach dojdzie w najbliższych dniach. Obecnie zawodnik przechodzi specjalistyczne badania medyczne. Wejście umowy w życie jest uwarunkowane ich pomyślnymi wynikami.

Sukces młodych LECHitów
30/01 Drużyna LECHa POZNAŃ rocznik 1994 ponownie zwyciężyła w bardzo silnie obsadzonym turnieju piłkarskim na pomorzu. Zespół Prowadzony przez KRZYSZTOFa KOŁODZIEJa, po grudniowym sukcesie, gdzie w Gdańsku, gdzie pokonał w wielkim finale Legię Warszawa 4:2, tym razem okazał się najlepszy w VI Edycji Międzynarodowego Turnieju Piłki Nożnej Arka Gdynia Cup Under 13.

Impreza została zorganizowana przez Stowarzyszenie Inicjatywa Arka oraz Gdyński Ośrodek Sportu i Rekreacji. W spotkaniu finałowym poznaniacy, po niezwykle zaciętym pojedynku, zakończonym w regulaminowym czasie remisem 1:1, zwyciężyli serii rzutów karnych 3:1, Szkółkę Piłkarską z Olsztyna. Równie emocjonujący przebieg miało spotkanie półfinałowe przeciwko drużynie gospodarzy turnieju. W meczu okrzykniętym przez obserwatorów najlepszym pojedynkiem zawodów, dopiero karne rozstrzygnęły o wygranej Naszej drużyny, a znakomitą formę bramkarską udowodnił bramkarz LECHa, PRZEMYSŁAW FRĄCKOWIAK, broniąc wszystkie karne egzekwowanie przez zespół Arki Gdynia. W wcześniejszych meczach trampkarze LECHa, odnieśli cztery kolejne zwycięstwa, pokonując II zespół gospodarzy 2:0., Pogoń Mogilno 7:3, Salos Szczecin 4:1, a w ćwierćfinale Lechię Gdańsk 4:0. Trzecie miejsce w zawodach zdobyła Arka Gdynia, zwyciężając w małym finale Jagiellonię Białystok 6:3. Gdyński turniej zgromadził na starcie 15 zespołów z całego kraju oraz niemiecki TSG Sprockhoevel. O tym, jak silna była to stawka drużyn, przekonali się niemieccy goście, którzy zajęli ostatnie 16 miejsce.

•16. TSG

Ostatnio zmieniony przez KIBOL1922 dnia Wto 14:36, 30 Sty 2007, w całości zmieniany 1 raz

KIBOL1922

Posty: 3847

PostWysłany: Wto 14:22, 30 Sty 2007    Temat postu: Back to top

Ostatnia droga ZYGFRYDa SŁOMy
30/01

Dziś pożegnaliśmy piłkarza-legendę LECHa POZNAŃ, ZYGFRYDa SŁOMę - człowieka, które całe życie związany był z KOLEJORZem. W ostatniej drodze towarzyszyli mu rodzina, najbliżsi, przedstawiciele klubu oraz kibice.

CZEŚĆ JEGO PAMIĘCI !

KIBOL1922

Posty: 3847

PostWysłany: Wto 14:38, 30 Sty 2007    Temat postu: Back to top

Dwa treningi we Wronkach
30/01

Dziś piłkarze LECHa POZNAŃ trenują na obiektach we Wronkach. Pierwsze zajęcia rozpoczęły się o godzinie 10:00 rano. Część zajęć tradycyjnie upłynęły one na bieganiu wokół boiska, a druga ich połowa poświęcona została na grę wewnętrzną. Po niej LECHici nie wracali już do Poznania. W hotelu zjedli obiad, a potem mieli trochę czasu na odpoczynek. Na godzinę 16 zaplanowano bowiem kolejny trening we Wronkach. Tym razem piłkarze udadzą się na siłownię.

KIBOL1922

Posty: 3847

PostWysłany: Wto 14:43, 30 Sty 2007    Temat postu: Back to top

Jutro pierwszy sparing
30/01

Już jutro piłkarze LECHa POZNAŃ rozegrają pierwszy w tym okresie przygotowawczym mecz sparingowy. Przeciwnikiem podopiecznych FRANCISZka SMUDy będzie zespół Odry Opole. Spotkanie odbędzie się na jednym z bocznych boisk stadionu przy ulicy BUŁGARSKiej (wejście od ulicy Ptasiej). W przypadku pogorszenia się warunków atmosferycznych spotkanie może zostać przeniesione na boisku MOS-u przy Rondzie Śródka.

KIBOL1922

Posty: 3847

PostWysłany: Śro 14:44, 31 Sty 2007    Temat postu: Back to top

Z Pogonią jednak w sobotę
31/01 Zmianie uległ termin rozegrania meczu Pucharu Ekstraklasy pomiędzy LECHem POZNAŃ, a Pogonią Szczecin. Spotkanie odbędzie się w sobotę, 24 lutego, o godzinie 17:30.

KIBOL1922

Posty: 3847

PostWysłany: Śro 16:10, 31 Sty 2007    Temat postu: Back to top

Sparing: LECH POZNAŃ - Odra Opole 0:2
31/01

LECH POZNAŃ w pierwszym w tym roku meczu sparingowym przegrał z Odrą Opole 0:2. Pierwsza bramka dla gości padła już w 3 minucie. Pewnym egzekutorem rzutu karnego okazał się Grzegorz Kochanowski. Drugiego gola dla Odry zdobył przepięknym strzałem z przewrotki Nigeryjczyk Hugo.

Mecz nie ułożył się po myśli LECHitów. W trzeciej minucie GRZEGORZ WOJTKOWIAK sfaulował zawodnika Odry w polu karnym i sędzia pokazał na jedenasty metr. Grzegorz Kochanowski uderzył silnie w lewy róg bramki i piłka po palcach interweniującego KRZYSZTOFa KOTOROWSKIego wpadła do siatki. Poznaniacy w pierwszej połowie przez dłuższy czas nie potrafili znaleźć recepty na dobrze spisującą się defensywę rywali. Najlepszą okazję przed przerwą miał PIOTR REISS, ale piłka po jego strzale z woleja trafiła w słupek.

Po zmianie stron, LECHici przeważali już zdecydowanie, ale nie przełożyło się to na bramki. Gola zdobyła natomiast Odra. W 54 minucie ZLATKO TANEVSKI zostawił zbyt dużo miejsca Nigeryjczykowi Hugo, a ten kapitalnie z przewrotki uderzył w samo okienko bramki strzeżonej przez BINKOWSKIego.

Z trójki obcokrajowców którzy przyszli do LECHa w przerwie zimowej najlepsze wrażenie zrobił KRISTIYAN DOBREV. Bułgar występujący na lewej stronie obrony prezentował niezłą szybkość, włączał się do akcji ofensywnych nie zapominając przy tym o wracaniu się na własną połowę boiska.

LECH POZNAŃ - Odra Opole 0:2 (0:1)

Bramki: 3.Kochanowski (k), 54.Hugo (Odra)

LECH: KOTOROWSKI (BINKOWSKI) - WOJTKOWIAK, TANEVSKI, BOSACKI, DOBREV - ZAJĄC, SCHERFCHEN, INJAĆ, WILK - QUINTEROS - REISS

KIBOL1922

Posty: 3847

PostWysłany: Czw 9:14, 01 Lut 2007    Temat postu: Back to top

Z Arką w środę
01/02 Spotkanie piątek kolejki Pucharu Ekstraklasy pomiędzy Arką Gdynia, a LECHem POZNAŃ zostanie rozegrane w środę w 28 lutego, o godzinie 18:00.

Sparing: Zawsiza Bydgoszcz - LECH POZNAŃ 1:3
01/02 W meczu sparingowym rozegranym w Bydgoszczy, LECH POZNAŃ pokonał Zawiszę 3:1. Bramki dla KOLEJORZa zdobyli ARKADIUSZ BĄK, JACEK DEBIŃSKI oraz PRZEMYSŁAW PITRY.

Zawisza Bydgoszcz - LECH POZNAŃ 1:3

Bramki: 17.BĄK, 37.DEBIŃSKIi, 53.PITRY (LECH) - 38.Loliga (Zawisza)

LECH: KOTOROWSKI (46.BINKOWSKIi) - KIKUT, DRZYMONT, KUCHARSKI, MARCINIAK - MICAŃSKI, BĄK, DEBIŃSKI, PIESIO (46.SOBCZAK) - ZAKRZEWSKI, PITRY

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Pedagogika specjalna Strona Główna -> Sport Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)